Logotype ppp

Projektowanie i wykonawstwo

posadzek przemysłowych

O firmie

Działamy od 1994 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu betonowych posadzek przemysłowych, podkładów pod inne rodzaje posadzek oraz betonowych nawierzchni dróg i placów. Prace wykonujemy stałymi wyspecjalizowanymi ekipami fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Siedziba firmy

Nasze atuty

Doświadczenie

Firma Posadzki Przemysłowe-Polska Sp. z o.o. działa od 1994 roku. Od tego czasu wykonała ponad 13 milionów m2 różnorodnych posadzek przemysłowych, nawierzchni dróg i placów a jakość świadczonych usług została potwierdzona licznymi listami referencyjnymi i nagrodami.

Sprawdzeni dostawcy

Firma Posadzki Przemysłowe - Polska Sp. z o.o. zaopatruje się w materiały budowlane u sprawdzonych dostawców w Polsce i za granicą. Przy wykonywaniu posadzek jakość produktów ma istotne znaczenie, toteż dostawcy materiałów dobierani są bardzo starannie. Wśród nich znajduje się ścisła czołówka najlepszych zagranicznych i krajowych producentów. Wszystkie używane materiały posiadają wszelkie wymagane prawem dokumenty.

Solidność i Fachowość

Mocną stroną Firmy jest wysoka jakość świadczonych przez nią usług. Osiąga ją -od początku swej działalności - stałymi, sprawdzonymi zespołami wykonawczymi. Ich członkowie dzięki wysokim kwalifikacjom (zdobytym również na zagranicznych praktykach), posiadanemu doświadczeniu oraz solidności i rzetelności cieszą się dużym szacunkiem i poważaniem wśród Klientów.

Park Maszynowy

Firma jest w posiadaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń do układania, równania i zagładzania betonu. Dysponuje 5 kombajnami do układania betonu typu Laser Screed, posiada maszyny do zacierania betonu, urządzenia do rozprowadzania posypki utwardzającej oraz na bieżąco zaopatruje się w nowoczesne przyrządy do wykonywania pomiarów na różnych etapach prac.

Nasza oferta

Oferta naszej firmy skierowana jest do Inwestorów oraz Generalnych Wykonawców poszukujących profesjonalnego wykonawcy posadzki, nierzadko o zróżnicowanych właściwościach ze względu na ich zastosowanie w halach logistycznych, w halach sprzedażowych, produkcyjnych, magazynowych, bazach przeładunkowych, parkingach, stacjach benzynowych, drogach dojazdowych, lotniskach czy innych.

 • Posadzki przemysłowe zbrojone siatkami lub włóknami stalowymi
 • Posadzki przemysłowe utwardzane powierzchniowo z dylatacjami nacinanymi
 • Posadzki przemysłowe utwardzane powierzchniowo bez dylatacji nacinanych tzw. posadzki bezspoinowe
 • Posadzki przemysłowe utwardzane powierzchniowo metodą „mokre na mokre” (utwardzenie powierzchni o gr. 8 – 15 mm) lub wykonane na warstwie szczepnej
 • Posadzki przemysłowe kolorowe
 • Posadzki przemysłowe o wysokiej tolerancji wykonania (zgodne z TR34, DIN 15185, VDMA)
 • Betonowe nawierzchnie placów manewrowych i dróg dojazdowych
 • Betonowe podkłady pod płytki, wykładziny, posadzki epoksydowe i poliuretanowe

W przypadku, gdy powyższe założenia nie są wystarczające wykonujemy posadzki przemysłowe o podwyższonych wymaganiach tj. według normy brytyjskiej TR34, niemieckiej DIN 15185 czy wytycznych VDMA.

Najczęściej posadzki przemysłowe wykonywane są zgodnie z normą DIN 18202, tabela 3, wiersz 3 lub o podwyższonych wymaganiach wiersz 4:

Pobierz tabelę

Tysiące realizacji

Koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiązań poszukiwanych przez użytkowników wymagających najwyższej jakości, trwałości i najwyższych wymagań eksploatacyjnych posadzek. Cieszymy się, iż do grona naszych Klientów należą inwestorzy i generalni wykonawcy z terenu kraju jak i z zagranicy. Wykonane przez nas posadzki można obejrzeć na terenie całej Polski m.in. w Szczecinie, Gdańsku, Białymstoku, Rzeszowie, Nowym Sączu, Częstochowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Bielanach Wrocławskich, Gliwicach, Sosnowcu ale również w Niemczech, Czechach, na Słowacji czy na Węgrzech.

Zobacz wszystkie realizacjewhite arrow

Ciągły rozwój

Sukces na rynku budowlanym firma zawdzięcza m.in. znajomości wielu zaawansowanych technologii, które z powodzeniem wykorzystuje przy wykonywaniu posadzek przemysłowych. Spośród stosowanych technologii na największą uwagę zasługują te, które są wykorzystywane do wykonywania posadzek bezspoinowych i posadzek o podwyższonej dokładności, tj.:

 • Technologia zabezpieczania krawędzi pól dziennych posadzki za pomocą specjalistycznych profili dylatacyjnych PERMABAN lub dylatacji sinusoidalnych HC-Delta Sinus.

 • Technologia dozowania włókien stalowych za pomocą maszyny integracyjnej – wdmuchującej włókna bezpośrednio do betonowozu.

 • Technologia betonowania bardzo dużych pól w ciągu jednego dnia - do 3 000 m2/ jedna ekipa.

 • Technologia układania i zacierania betonu w sposób umożliwiający uzyskanie wysokiej dokładności powierzchni wg. TR 34, DIN 15185 lub VDMA.

 • Technologia wzmacniania powierzchni górnej posadzki w przejazdach o dużym natężeniu ruchu.

 • Technologia wykonywania utwardzenia metodą „mokre na mokre” – tj. nakładanie twardego jastrychu o gr. 8 – 15 mm.